Informacje o wyniku naboru do Komitetu Rewitalizacji Gminy Bierawa
Informacje o wyniku naboru do Komitetu Rewitalizacji Gminy Bierawa
Wójt Gminy Bierawa informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru członków do Komitetu Rewitalizacyjnego zostały wybrane następujące osoby:
- Dariusz Staudt – przedstawiciel mieszkańców obszaru rewitalizacji;
- Anita Heim – przedstawiciel mieszkańców obszaru rewitalizacji;
- Michał Klimek – przedstawiciel właścicieli, użytkowników wieczystych nieruchomości i podmiotów zarządzających nieruchomościami znajdującymi się na obszarze rewitalizacji;
- Adam Kowalczyk - przedstawiciel właścicieli, użytkowników wieczystych nieruchomości i podmiotów zarządzających nieruchomościami znajdującymi się na obszarze rewitalizacji;
- Jan Pankala – przedstawiciel mieszkańców spoza obszaru rewitalizacji;
- Tomasz Skupin – podmiot prowadzący lub zamierzający prowadzić działalność gospodarczą na terenie Gminy Bierawa;
- Arkadiusz Siwek – podmiot prowadzący lub zamierzający prowadzić działalność gospodarczą na terenie Gminy Bierawa;
- Ilona Wochnik-Kukawska – przedstawiciel organizacji pozarządowych, organizacji społecznych i grup nieformalnych działających na terenie Gminy Bierawa;
- Marek Stańczyk – przedstawiciel organizacji pozarządowych, organizacji społecznych i grup nieformalnych działających na terenie Gminy Bierawa;
- Stanisław Wróbel – przedstawiciel organów władzy publicznej lub podmiotu realizującego na obszarze rewitalizacji uprawnienia Skarbu Państwa;
- Dominik Klimanek – przedstawiciel Urzędu Gminy w Bierawie;
- Sabina Mroczek – przedstawiciel Urzędu Gminy w Bierawie.
Wójt Gminy Bierawa
Krzysztof Ficoń